Plánujete přijít na podzimní kantonský veletrh?

- Oct 12, 2017-

Plánujete navštívit podzimní kantonský veletrh?


122. Čína veletrh dovozu a vývozu zboží (dále jen podzim roku 2017 pro tři zasedání kantonského veletrhu), otevírací doba 15. října 2017, se bude konat v Guangzhou od 15. října do 4. listopadu, každá výstava čas je 5 dní nebo čas zobrazení na 3 dny. Tři kantonské veletrhy se konají v komplexu Pazhou na veletrhu Canton.


První fáze podzimního kongresového veletrhu v roce 2017: 15.-19. Října

Výstava domácích spotřebičů, spotřební elektroniky, elektrických a elektronických výrobků, počítačových a komunikačních produktů, velkých strojů a zařízení, malých strojů, hardwaru, nářadí, jízdních kol, motocyklů, automobilových dílů, stavebních a dekoračních materiálů, koupelnových zařízení, , vozidla (venkovní), strojírenství (venkovní), výstavy pavilonu.


2017 podzimní kantonský veletrh, druhýkrát 23. října -27

Kuchyňská výstava, denní použití keramiky, řemeslné keramiky, domácí potřeby, ozdoby, skleněné řemesla, výrobky pro dovolenou, hračky, dárky, hodinky, výrobky domácího nábytku, výstava kamenných výrobků (venkovní).


2017 podzimní kantonský veletrh, třetí čas: 31. října -11. 4

U mužů a žen, spodní prádlo, sportovní oblečení a oblečení pro volný čas, dětské oděvy, oděvní doplňky a doplňky, kožešiny a peří, textilní suroviny a tkaniny, obuv, tašky, koberce a tapisérie, domácí textil, kancelářské potřeby, dodávky, oblékání, výstavy pro volný čas.


V letošním roce se nezúčastníme, ale pokud přijdete, můžeme se setkat v Shenzhenu nebo v Guangzhou, prosím, dejte mi vědět.